Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
 

Artykuły

22 października 2018

Oferty sprzedaży drewna

Wójt gminy Brójce informuje, że gmina jest w posiadaniu drewna przeznaczonego na sprzedaż. Jest to drewno brzozowe, sosnowe, z klona jesionolistnego i topoli. Ilość drewna i jego cena, w poniższych szczegółowych ofertach. Zachęcamy do zapoznania się z tymi ofertami.

15 października 2018

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szanowni pedagodzy, pracownicy oświaty, uczniowie i studenci!

W dniu Waszego święta, Dniu Edukacji Narodowej, pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia powodzenia i sukcesów zawodowych, sukcesów w nauce. Radości z przekazywania i nabywania wiedzy. Satysfakcji z bycia nauczycielem i satysfakcji z bycia uczniem lub studentem. Najlepsze życzenia!

Urszula Brdoń, Przewodnicząca Rady Gminy Brójce, Radosław Agaciak, Wójt Gminy Brójce

12 października 2018

Jubileusz Złotych Godów

11 października jubileusz Złotych Godów świętowali: Alfreda i Czesław Filip z Pałczewa, Waleria i Zdzisław Frączkowscy z Kurowic, Wanda Gryglewicz-Kacerka i Janusz Kacerka, Maria i Mirosław Kępka z Bukowca oraz Helena i Henryk Popek z Brójec. W trakcie uroczystości w sali GOK-u były życzenia, kwiaty, występ zespołu „Leśnianki” i Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Wszystkim jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje!

11 października 2018

Akt notarialny sprzedaży terenu inwestycyjnego

Radosław Agaciak, wójt gminy oraz Marcin Tobik, prezes Zarządu firmy INTAP podpisali dziś, w obecności notariusz Pauliny Turlik-Reczek, akt notarialny nabycia terenu inwestycyjnego w PODSTREFIE BRÓJCE ŁSSE. Do kasy Urzędu Gminy trafiło z tego tytułu ponad 3 mln zł. Przypomnijmy, że firma INTAP to pierwszy inwestor w brójeckiej podstrefie. Prowadzone są rozmowy z kolejnymi potencjalnymi inwestorami prowadzącymi nieuciążliwą działalność gospodarczą.

11 października 2018

Konkurs Plastyczny ,,Zapobiegajmy Pożarom"

Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Brójcach - Prezes ZOG ZOSP RP Marek Muras zaprasza do udziału w konkursie plastycznym.
Termin składania prac do 9 listopada 2018 r. w GOK w Brójcach (do godz. 16:00, Brójce 39 b).
Szczegółowe informacje: http://bipgok.brojce.pl/?c=mdTresc-cmPokazTresc-1205-4546